Свята

ЕТИКЕТ
3452 Свята

Стіл на Новий рік

Такі свята як Новий рік, Різдво, Великдень, іменини й так далі, вважаються урочистостями сімейними.

Стіл на Великдень

Практично в кожному будинку їх відзначають, дотримуючи свої сімейні традиції. Однак для деяких свят існують характерні народні традиції, які намагаються дотримуватися всі.
   На кожен з цих свят так чи інакше господиня намагається накрити гарний, відповідний традиціям святковий стіл. Щоб оформити торжество, не потрібно дотримуватися якихось строгих правил, саме свято дає великий простір для фантазії.
   Традиційний російський новорічний стіл у колишні часи не обходився без запеченого молочного порося або смаженої індички з брусничним або журавлинним варенням. Прикрашався стіл ялинковими лапами і свічками.
   В останні десятиліття в моду практично всіх країн увійшов східний календар, згідно з яким кожен рік відповідає певному тварині. У зв'язку з цим змінилась і атрибутика святкового столу. Наприклад, у рік Свині вважається неприпустимим вживати в їжу свинину, так само як у рік Півня - курятину.
   Однак, вбрані ялинкові гілки, свічки в красивих свічниках, зображення тварини, відповідного роцу і неодмінно шампанське залишилися основними елементами цієї чудової традиції.
   У Європі на свято Різдва Христова стіл прийнято прикрашати листівками із зображенням сцени народження Христа і ялинковими вінками або букетиками, перев`язаною червоною стрічкою з дзвіночком.
   Присутність на столі смаженого гусака з яблуками, запеченої індички і різдвяного пудингу - віковий символ різдвяного столу в країнах Європи.
   Чудове слов'янське свято Масниця практично ніколи не проходить без смачних, гарячих млинців, до яких на стіл подаються масло, сметана, мед, червона риба і чорна ікра. Самі атрибути такого столу дозволять господарці зробити з нього твір мистецтва.
   Паски, фарбовані яйця, як відомо, відповідають святу Великодня. Вони присутні практично на кожному столі, підкреслюючи ритуальність цієї події.
   Такі традиційні свята як дні народження, іменини, весілля, хрестини в кожній родині відзначаються по-своєму. І кожна господиня сама прикрашає святковий стіл.

Різдво. Різдвяний стіл

Кухонные Принадлежности: выпечка на новый год с фото. Готовим со вкусом.

Рецепты с фото: рецепты пошагово с фото. Рецепты С Фото на любой вкус.

Готовим со вкусом: салат гурман рецепт фото.

Вкуснейший салат Мимоза - мимоза салат.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter